Pyka Kožená sedacia súprava BOZENA Prevedenie: 3-sed / s rozkladom 3R
1286.00 €
Do obchodu
Elegantná kožená sedacia súprava BOZENA je charakteristická svojím nádherným štýlovým prevedením, ktoré zvýrazňujú masívne vyrezávané nohy sedačky.... Celý popis
Popis
Elegantná kožená sedacia súprava BOZENA je charakteristická svojím nádherným štýlovým prevedením, ktoré zvýrazňujú masívne vyrezávané nohy sedačky. Táto neprehliadnuteľná sedacia súprava bude dokonalým prvkom v každej domácnosti milovníkov luxusu, nakoľko je vyrobená z veľmi kvalitnej a odolnej talianskej hovädzej kože. Pohodlné a dlhodobo kvalitné sedenie sedacej súpravy je zabezpečené pružinami bonellového typu. Cena za základnú zostavu BOZENA 3R+2+1 zahŕňa 3-sed s rozkladom.
Sedaciu súpravu BOZENA je možné objednať i ako rohovú v týchto cenách:
- rohová sedacia súprava BOZENA roh 3Rx2 (280x240 cm) - 1729,-EUR
- rohová sedacia súprava BOZENA roh 3Rx1 (280x180 cm) - 1655,-EUR
Fotografie sú iba ilustračné. Sedacia súprava ponúka na výber obrovské množstvo odtieňov kože a dreva, ktoré sú Vám k dispozícií v KATEGÓRIÍ SÚBORY.
Materiál: talianská hovädzia koža / drevo
- Vzorky dreva
- Vzorkovník kože
Rozmery: (ŠxHxV)
- 3-sed - 190 x 90 x 100 cm
- 2-sed - 140 x 90 x 100 cm
- kreslo - 97 x 90 x 100 cm
Sedacia súprava je dodávaná v uvedených rozmeroch s ojedinelou toleranciou odchýlky 3 - 5 cm.
Upozornenie: Váš monitor a tlačiareň nemusia zobrazovať farby, také ako sú v skutočnosti! Vami zvolené farebné prevedenie sedacej súpravy i farebné prevedenie dreva je potrebné uviesť formou poznámky pri Vašej objednávke!
Parametre
| Prevedenie | 3-sed / s rozkladom 3R |
|---|---|
| Farba | Zelená |
| Farba | Žltá |
| Farba | Sivá |
| Farba | Červená |
| Farba | Fialová |
| Farba | Hnedá |
| Farba | Oranžová |
| Farba | Modrá |
| Farba | Biela |
| Farba | Čierna |
| Plocha na spanie | 190 x 140 cm |
| Výška | 100 cm |
| Úložný priestor | Nie |
| Farba | Béžová |
| Rozkladacia | Áno |
| Materiál | Koža |
| Farba | Farebná |
| Šírka od-do | 130 cm - 140 cm |
| Šírka od-do | 140 cm - 150 cm |
| Šírka od-do | 190 cm - 200 cm |
| Šírka od-do | 180 cm - 190 cm |