Pyka Kožená sedacia súprava ANETA II Prevedenie: Kreslo
687.00 €
Do obchodu
Kožená sedacia súprava ANETA II ANETA II - jedinečná, veľmi vkusná a elegantná kožená sedacia súprava, u ktorej dominuje mohutný podstavec tvorený masívnymi... Celý popis
Popis
Kožená sedacia súprava ANETA II
ANETA II - jedinečná, veľmi vkusná a elegantná kožená sedacia súprava, u ktorej dominuje mohutný podstavec tvorený masívnymi nohami a bokmi. Sedacia súprava je jednoducho neprehliadnuteľná takže bude dokonalým prvkom v každej domácnosti milovníkov luxusu. Sedacia súprava je vyrobená z veľmi kvalitnej a odolnej talianskej hovädzej kože. Pohodlné a dlhodobo kvalitné sedenie sedacej súpravy je zabezpečené pružinami bonellového typu. Cena za základnú zostavu ANETA II 3R+2+1 zahŕňa 3-sed s rozkladom.
Sedaciu súpravu ANETA II je možné objednať i ako rohovú v týchto cenách:
- rohová sedacia súprava ANETA II roh 3Rx2 (280x240 cm) - 1519,-EUR
- rohová sedacia súprava ANETA II roh 3Rx1 (280x180 cm) - 1453,-EUR
Fotografie sú iba ilustračné. Sedacia súprava ponúka na výber obrovské množstvo odtieňov kože a dreva, ktoré sú Vám k dispozícií v KATEGÓRIÍ SÚBORY.
Materiál: talianská hovädzia koža / drevo
- Vzorkovník kože
- Vzorky dreva
Rozmery: (ŠxHxV)
- 3-sed - 190 x 95 x 95 cm
- 2-sed - 140 x 95 x 95 cm
- kreslo - 90 x 95 x 95 cm
Sedacia súprava je dodávaná v uvedených rozmeroch s ojedinelou toleranciou odchýlky 3 - 5 cm.
Upozornenie: Váš monitor a tlačiareň nemusia zobrazovať farby, také ako sú v skutočnosti! Vami zvolené farebné prevedenie sedacej súpravy i farebné prevedenie dreva je potrebné uviesť formou poznámky pri Vašej objednávke!
Parametre
| Prevedenie | Kreslo |
|---|---|
| Farba | Zelená |
| Farba | Žltá |
| Farba | Sivá |
| Farba | Červená |
| Farba | Fialová |
| Farba | Hnedá |
| Farba | Oranžová |
| Farba | Modrá |
| Farba | Biela |
| Farba | Čierna |
| Plocha na spanie | 190 x 140 cm |
| Výška | 95 cm |
| Úložný priestor | Nie |
| Farba | Béžová |
| Rozkladacia | Áno |
| Materiál | Koža |
| Farba | Farebná |
| Šírka od-do | 130 cm - 140 cm |
| Šírka od-do | 140 cm - 150 cm |
| Šírka od-do | 190 cm - 200 cm |
| Šírka od-do | 180 cm - 190 cm |