Pyka Kožená sedacia súprava ADAM Prevedenie: 2-sed
782.00 €
Do obchodu
Kožená sedacia súprava ADAM Elegantná kožená sedacia súprava ADAM je charakteristická svojím nádherným štýlovým prevedením, ktoré zvýrazňujú masívne... Celý popis
Popis
Kožená sedacia súprava ADAM
Elegantná kožená sedacia súprava ADAM je charakteristická svojím nádherným štýlovým prevedením, ktoré zvýrazňujú masívne vyrezávané nohy sedačky. Táto neprehliadnuteľná sedacia súprava bude dokonalým prvkom v každej domácnosti milovníkov luxusu, nakoľko je vyrobená z veľmi kvalitnej a odolnej talianskej hovädzej kože. Pohodlné a dlhodobo kvalitné sedenie sedacej súpravy je zabezpečené pružinami bonellového typu.
Sedaciu súpravu ADAM je možné objednať i ako rohovú v týchto cenách:
- rohová sedacia súprava ADAM roh 3Rx2 (280x240 cm) - 1876,-EUR
- rohová sedacia súprava ADAM roh 3Rx1 (280x180 cm) - 1794,-EUR
Fotografie sú iba ilustračné. Sedacia súprava ponúka na výber obrovské množstvo odtieňov kože a dreva, ktoré sú Vám k dispozícií v KATEGÓRIÍ SÚBORY.
Materiál: talianská hovädzia koža / drevo
- Vzorky dreva
- Vzorkovník kože
Rozmery: (ŠxHxV)
- 3-sed - 190 x 95 x 90 cm
- 2-sed - 130 x 95 x 90 cm
- kreslo - 90 x 95 x 90 cm
Sedacia súprava je dodávaná v uvedených rozmeroch s ojedinelou toleranciou odchýlky 3 - 5 cm.
Upozornenie: Váš monitor a tlačiareň nemusia zobrazovať farby, také ako sú v skutočnosti! Vami zvolené farebné prevedenie sedacej súpravy i farebné prevedenie dreva je potrebné uviesť formou poznámky pri Vašej objednávke!
Parametre
| Prevedenie | 2-sed |
|---|---|
| Farba | Zelená |
| Farba | Žltá |
| Farba | Sivá |
| Farba | Červená |
| Farba | Fialová |
| Farba | Hnedá |
| Farba | Oranžová |
| Farba | Modrá |
| Farba | Biela |
| Farba | Čierna |
| Výška | 90 cm |
| Úložný priestor | Nie |
| Farba | Béžová |
| Rozkladacia | Áno |
| Materiál | Koža |
| Plocha na spanie | 190 x 160 cm |
| Farba | Farebná |
| Šírka od-do | 130 cm - 140 cm |
| Šírka od-do | 120 cm - 130 cm |
| Šírka od-do | 190 cm - 200 cm |
| Šírka od-do | 180 cm - 190 cm |