PYKA Galicja kožená sedacia súprava s rozkladom drevo D3 / cappuccino
1315.00 €
Do obchodu
Zaobstarajte si koženú sedaciu súpravu s rozkladom a úložným priestorom GALICJA, ktorou hravo obohatíte svoj interiér. Nežné jednoduché tvary pôsobia príjemne... Celý popis
Popis
Zaobstarajte si koženú sedaciu súpravu s rozkladom a úložným priestorom GALICJA, ktorou hravo obohatíte svoj interiér. Nežné jednoduché tvary pôsobia príjemne a pokojne. Vnútro sedacej časti tvorí pružina falista, ktorá zabezpečuje kvalitné a komfortné sedenie. Sedacia súprava je k dispozícii…
Parametre
| ŠÍRKA 2 | 200 cm |
|---|---|
| VÝŠKA | 85 cm |
| HĹBKA | 85 cm |
| ŠÍRKA | 75 cm |
| ZNAČKA | PYKA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Galicja |
| ŠÍRKA OD - DO (CM) | 75 - 200 |
| DODÁVA SA | zmontované |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | pravidelne ošetrovať |
| ODPORÚČANIE K ÚDRŽBE | konzervácia a impregnácia kože |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | hnedá |
| FARBA (SLOVNE) | drevo D3 / cappuccino |
| PREVEDENIE POŤAHU | hnedá |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | koža |
| MATERIÁL (SLOVNE) | koža / masívne drevo |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | koža |
| DRUH MASÍVU (SLOVNE) | dub |
| VÝHODY PRODUKTU | rozklad, úložný priestor |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY HLAVY | nie |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY RÚK | nie |
| RELAXAČNÁ FUNKCIA | áno |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | áno |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | áno |
| ČALÚNENIE ZADNEJ ČASTI | za príplatok |
| DOPLNKOVÉ VANKÚŠE | nie |
| TABURETKA | nie |
| VÝPLŇ SEDACEJ ČASTI | pružinová |
| NOŽIČKY | drevené |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | pružinové sedenie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| POHĽADOVÝ KORPUS | áno |
| PRIESTOROVÝ TVAR | rovný |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TYP SEDAČKY | 3+1 |
| TYP VIACPRVKOVÉHO ZLOŽENIA | zostava |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | drevo D3 / cappuccino |
| MATERIÁL | koža / masívne drevo |
| DRUH MASÍVU | dub |