PYKA Fryderyk konferenčný stolík drevo D3
724.00 €
Do obchodu
Konferenčný stolík FRYDERYK si Vás získa svojimi vlnitými krivkami kombinovanými s jednoduchým dizajnom. Všelijaké časopisy, chutné občerstvenie či iné... Celý popis
Popis
Konferenčný stolík FRYDERYK si Vás získa svojimi vlnitými krivkami kombinovanými s jednoduchým dizajnom. Všelijaké časopisy, chutné občerstvenie či iné dobroty ku filmu si tu nájdu svoje miesto. Rozmery stolíka sú (ŠxHxV): 137x70x57 cm. Na výrobu nábytku je použitý masív a kvalitná doska,…
Parametre
| ŠÍRKA | 137 cm |
|---|---|
| ČISTÁ VÁHA VÝROBCU | 43 kg |
| HĹBKA | 70 cm |
| VÝŠKA | 57 cm |
| ZNAČKA | PYKA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Fryderyk |
| DODÁVA SA | zmontované |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | pravidelne ošetrovať |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | ďalšie farby |
| FARBA (SLOVNE) | drevo D3 |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | masív |
| MATERIÁL (SEKUNDÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | masív / DTD / prírodná dubová dyha |
| DRUH MASÍVU (SLOVNE) | dub |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | dyhovaná DTD |
| OSVETLENIE | nie |
| KOLIESKA | nie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TVAR | hranatý |
| VZHĽAD | klasický |
| FARBA | drevo D3 |
| MATERIÁL | masív / DTD / prírodná dubová dyha |
| DRUH MASÍVU | dub |