PYKA Cezar V konferenčný stolík drevo D3
909.00 €
Do obchodu
Veľký konferenčný stolík CEZAR V bude terčom obdivu a pozornosti v každej obývacej izbe. Vyniká svojím nevšedným dizajnom a vzhľadom dýchajúcim minulosťou.... Celý popis
Popis
Veľký konferenčný stolík CEZAR V bude terčom obdivu a pozornosti v každej obývacej izbe. Vyniká svojím nevšedným dizajnom a vzhľadom dýchajúcim minulosťou. Stolík má rozmery (ŠxHxV): 145x74x55 cm. Na požiadanie je tovar dostupný aj v inom farebnom prevedení. Na výrobu nábytku je použitý masív…
Parametre
| ŠÍRKA | 145 cm |
|---|---|
| ČISTÁ VÁHA VÝROBCU | 38 kg |
| VÝŠKA | 55 cm |
| HĹBKA | 74 cm |
| ZNAČKA | PYKA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Cezar V |
| DODÁVA SA | zmontované |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | pravidelne ošetrovať |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | ďalšie farby |
| FARBA (SLOVNE) | drevo D3 |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | masív |
| MATERIÁL (SEKUNDÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | masív / DTD / prírodná dubová dyha |
| DRUH MASÍVU (SLOVNE) | dub |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | dyhovaná DTD |
| OSVETLENIE | nie |
| KOLIESKA | nie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TVAR | hranatý |
| VZHĽAD | klasický |
| FARBA | drevo D3 |
| MATERIÁL | masív / DTD / prírodná dubová dyha |
| DRUH MASÍVU | dub |