Polohovateľné TV kreslo TV-5053 Autronic Hnedá
568.00 €
Do obchodu
Pohodlné televízne kreslo TV-5053 je čalúnené príjemnou látkou v dvoch farebných variantoch: hnedá (imitujúce brúsenú kožu) a tmavosivá. Kreslo má stabilnú... Celý popis
Popis
Pohodlné televízne kreslo TV-5053 je čalúnené príjemnou látkou v dvoch farebných variantoch: hnedá (imitujúce brúsenú kožu) a tmavosivá. Kreslo má stabilnú kovovú podnož a výnimočné polstrovanie vrátane opierok rúk.
Kreslo je polohovateľné pomocou malé čierne aretačnej páčky. Na vonkajšom boku kresla uvoľníte poistku podnožky a operadla. Následne potom vlastnou váhou prispôsobíte polohu kresla.
Na vonkajšom boku kresla je tiež praktická látková kapsa.
Farba:hnedásivá
Výber farby zvoľte vo variantoch produktu. Pokiaľ Vami vybraná variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:látka / kov
Rozmery:šírka: 84 cmhĺbka: 73-170 cmvýška: 108 cm
šírka sedu: 45 cmhĺbka sedu: 53 cmvýška sedu: 50 cm
Nosnosť:130 kg
Hmotnosť:38 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Sivá |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Moderný |
| HMOTNOSŤ | 38 kg |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Látka |
| POLOHOVACIE | Áno |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 58 cm |
| VÝŠKA | 108 cm |
| VÝŠKA SEDU | 50 cm |
| HĹBKA SEDU | 53 cm |
| NOSNOSŤ | 130 kg |
| ŠÍRKA | 84 cm |
| HĹBKA | 170 cm |
| HĹBKA | 73 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Hnedá |
| Hmotnosť | 37500.000g |