Polohovateľné kreslo umelá koža Dekorhome Biela
544.30 €
Do obchodu
Ak hľadáte naozaj pohodlné polohovateľné kreslo, ktoré bude navyše výborným doplnkom akéhokoľvek izby, to kreslo si rozhodne zamilujete. Sklopte si operadlo... Celý popis
Popis
Ak hľadáte naozaj pohodlné polohovateľné kreslo, ktoré bude navyše výborným doplnkom akéhokoľvek izby, to kreslo si rozhodne zamilujete. Sklopte si operadlo smerom dozadu a vysuňte podnožku smerom dopredu a môžete si urobiť pohodlie ľahu.Kreslo je vyrobené z luxusnej umelej kože, ktorá sa ľahko čistí, a s vysokým polstrovaním pre optimálny komfort.Farba:bielačervenávínovátmavo hnedásiváčiernaVýber farby zvoľte vo variante produktu.Materiál:umelá koža (4% bavlna, 2% polyester, 94% PVC)Rozmery:šírka: 78 cmhĺbka: 94 - 148 cmvýška: 91 - 71 cmšírka sedu: 51 cmhĺbka sedu: 54 cmšírka operadla: 69 cmvýška operadla: 56 cmNosnosť:150 kgHmotnosť:31,9 kgDodáva sa v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Čierna |
| FARBA | Červená |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| HMOTNOSŤ | 32 kg |
| POLOHOVACIE | Áno |
| NOSNOSŤ | 150 kg |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 56 cm |
| VÝŠKA | 91 cm |
| VÝŠKA | 71 cm |
| HĹBKA SEDU | 54 cm |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| ŠÍRKA | 78 cm |
| HĹBKA | 94 cm |
| HĹBKA | 148 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ŠÍRKA SEDU | 51 cm |
| MATERIÁL | Umelá koža |
| BAREVNÁ VARIANTA | Biela |
| Hmotnosť | 31900.000g |