Polohovacie zdvíhacie kreslo umelá koža Dekorhome Červená
625.90 €
Do obchodu
Toto elektrické zdvíhacie kreslo vám poskytne ideálne miesto na sedenie v obývacej izbe alebo kancelárii.Zdvíhacie polohovacie kreslo má oceľovú základňu a je... Celý popis
Popis
Toto elektrické zdvíhacie kreslo vám poskytne ideálne miesto na sedenie v obývacej izbe alebo kancelárii.Zdvíhacie polohovacie kreslo má oceľovú základňu a je vyrobené z umelej kože, takže je stabilné a zároveň mäkké pre príjemnejšie sedenie. Disponuje funkciami sklápanie a zdvíhanie, čo príde vhod najmä starším ľuďom, ktorí potrebujú trochu pomôcť pri sadaní a vstávaní. Výborne však poslúži aj ľuďom, ktoré trápia problémy s chrbticou, kĺbmi či rovnováhou. Prostredníctvom diaľkového ovládania možno nábytok prispôsobiť podľa výšky užívateľa.Zdvíhacie polohovacie kreslo je vybavené 2 držiaky na nápoje a postranné vreckom na diaľkové ovládanie. Nastaviteľná opierka hlavy a nôh.Farba:krémovácappuccinočervenávínováhnedátmavosiváčiernaVýber farby zvoľte vo variante produktu.Materiál:umelá koža, PVC / lakovaná oceľRozmery:šírka: 76 cmhĺbka: 87,5 cmvýška: 107 cmšírka sedu: 53 cmhĺbka sedu: 49 cmvýška sedu: 49 cmpriemer držiaka na pitie: 7 cmnapätie: 220-240 VHmotnosť:48,1 kgDodáva sa v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Červená |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Krémová |
| FARBA | Cappuccino |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Umelá koža |
| OBSAH SETU | 1x kreslo |
| OBSAH SETU | 1x diaľkové ovládanie |
| POLOHOVACIE | Áno |
| VÝŠKA | 107 cm |
| ŠÍRKA | 76 cm |
| HĹBKA SEDU | 49 cm |
| VÝŠKA SEDU | 49 cm |
| OPIERKA HLAVY | Ano |
| HMOTNOSŤ | 48 kg |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ŠÍRKA SEDU | 53 cm |
| HĹBKA | 87 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Červená |
| Hmotnosť | 48100.000g |