Polohovacie TV kreslo umelá koža Dekorhome Sivá
388.30 €
Do obchodu
Toto polohovacie kreslo z umelej kože predstavuje ideálne miesto, kde si môžete po rušnom dni užiť voľný čas pri krbe alebo pri televízii! Kreslo je čalúnené... Celý popis
Popis
Toto polohovacie kreslo z umelej kože predstavuje ideálne miesto, kde si môžete po rušnom dni užiť voľný čas pri krbe alebo pri televízii!
Kreslo je čalúnené mäkkou umelou kožou s ozdobným prešívaním a má robustnú základňu. V interiéri zapôsobí svojím elegantným dojmom.
Celý sedák je silne polstrovaný, aby vám poskytol optimálne pohodlie. Polohu operadla môžete ľahko a rýchlo upraviť, takže sa na ňom dá veľmi pohodlne sedieť aj ležať.
Zostavenie polohovacieho kresla je jednoduché.
Farba:krémováčervenávínovátmavo hnedásiváčierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:umelá koža (Bavlna: 5%, Polyester: 15%, Polyuretán: 10%, PVC: 70%)
Rozmery:šírka: 65 cmhĺbka: 101 - 129 cm (pri sklopení)výška: 100 - 91 cm (pri sklopení)
šírka sedu: 48 cmhĺbka sedu: 67,5 cm
dĺžka operadla: 63 cm
výška podrúčiek od zeme: 59,5 cm
Hmotnosť:20,1 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Červená |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Krémová |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Umelá koža |
| POLOHOVACIE | Áno |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 63 cm |
| VÝŠKA | 91 cm |
| VÝŠKA | 100 cm |
| ŠÍRKA | 65 cm |
| HĹBKA SEDU | 67 cm |
| HMOTNOSŤ | 20,1 kg |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ŠÍRKA SEDU | 48 cm |
| HĹBKA | 129 cm |
| HĹBKA | 101 cm |
| TYP PODNOŽE | 1 centrálna noha |
| BAREVNÁ VARIANTA | Sivá |
| Hmotnosť | 20060.000g |