Polohovacie TV kreslo TV-7033 Autronic Tmavo zelená
350.00 €
Do obchodu
POHODLNÉ TV KRESLO Pripravte sa na nekonečnú pohodu a komfort s naším TV relaxačným kreslom. V tomto kresle si naozaj oddýchnete a na chvíľu zabudnete na zhon... Celý popis
Popis
POHODLNÉ TV KRESLO
Pripravte sa na nekonečnú pohodu a komfort s naším TV relaxačným kreslom. V tomto kresle si naozaj oddýchnete a na chvíľu zabudnete na zhon každodenného života. Extra polstrovanie znamená extra mäkkosť a podporu, ktorú potrebujete, aby sa vaše telo cítilo naozaj oddýchnuté a regenerované. Mechanická konštrukcia je kovová s kvalitným práškovým nástrekom v čiernej farbe. Výplň je z PU peny.
FUNKCIE
Je polohovateľné v dvoch pozíciách s aretáciou, takže si môžete ľahko nastaviť jeho polohu tak, aby čo najlepšie vyhovovala vašim potrebám a predstavám o pohodlí. Prvá pozícia je vhodná na sledovanie televízie, čítanie knihy alebo relaxáciu s nápojom. Druhá pozícia je ideálna na odpočinok a relaxáciu. Aretácia v oboch pozíciách zaručuje, že kreslo zostane pevne na mieste.
FAREBNÉ PREVEDENIE
Na výber sú dve farebné varianty. Zelený variant prináša do priestoru prírodný a pritom elegantný vzhľad, ktorý je ideálny na vytvorenie útulnej atmosféry. Šedá farba kresla ponúka moderný a štýlový vzhľad, ktorý je univerzálne prispôsobiteľný a ľahko sa hodí do rôznych dekoratívnych štýlov. Obe varianty sú ideálnymi voľbami pre interiéry v modernom, minimalistickom alebo industriálnom štýle, pričom každá z nich prináša svoj jedinečný charakter a štýl.
sivá / čierna
zelená / čierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
TECHNICKÉ PARAMETRE
Rozmery:
šírka: 67 cm
hĺbka: 89 cm
výška: 99 cm
šírka sedu: 49 cm
hĺbka sedu: 52 cm
výška sedu: 48 cm
Nosnosť:
120 kg
Hmotnosť:
30 kg
DODANIE A MONTÁŽ
Kreslo je dodávané v demontovanom stave a jeho montáž je jednoduchá a rýchla. Môžete sa tak tešiť na skvelé a pohodlné kreslo, ktoré bude skvelým doplnkom vášho interiéru.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Zelená |
| FARBA | Sivá |
| ŠTÝL | Minimalistický |
| ŠTÝL | Industriálny |
| ŠTÝL | Moderný |
| HMOTNOSŤ | 30 kg |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Pena |
| POLOHOVACIE | Áno |
| HĹBKA SEDU | 52 cm |
| NOSNOSŤ | 120 kg |
| ŠÍRKA | 67 cm |
| VÝŠKA | 99 cm |
| VÝŠKA SEDU | 48 cm |
| OPIERKA HLAVY | Ano |
| MASÁŽNÉ FUNKCIE | Nie |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ŠÍRKA SEDU | 49 cm |
| HĹBKA | 89 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Tmavo zelená |
| Hmotnosť | 30000.000g |