Polohovacie TV kreslo TV-5040 látka Autronic Hľuzovková
386.00 €
Do obchodu
Pohodlné relaxačné kreslo TV-5040 je čalúnené jemnou látkou v troch farebných variantoch: hľuzovková, hnedá (efekt brúsenej kože) a tmavosivá. Výnimočné... Celý popis
Popis
Pohodlné relaxačné kreslo TV-5040 je čalúnené jemnou látkou v troch farebných variantoch: hľuzovková, hnedá (efekt brúsenej kože) a tmavosivá. Výnimočné polstrovanie vrátane podrúčok.
Kreslo je polohovateľné, stačí sa len oprieť a vlastnou váhou uvoľniť podnožku s operadlom. Rovnakým spôsobom uvediete kreslo do pôvodnej polohy.
Stabilitu zaistí kovová podnož s chrómovou úpravou a plastovými klzákmi.
Farba:hnedá (efekt brúsenej kože)lanýžovátmavosivá
Výber farby zvoľte vo variantoch produktu. Pokiaľ Vami vybraná varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:látka / kov
Rozmery:šírka: 78 cmhĺbka: 85-165 cmvýška: 113 cm
šírka sedu: 54 cmhĺbka sedu: 55 cmvýška sedu: 50 cm
Nosnosť:130 kg
Hmotnosť:28,5 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Sivá |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| HMOTNOSŤ | 28,5 kg |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Látka |
| HĹBKA SEDU | 55 cm |
| POLOHOVACIE | Áno |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 63 cm |
| VÝŠKA SEDU | 50 cm |
| NOSNOSŤ | 130 kg |
| ŠÍRKA | 78 cm |
| HĹBKA | 85 cm |
| VÝŠKA | 113 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Hľuzovková |
| Hmotnosť | 28500.000g |