Polohovacie TV kreslo TV-333 Autronic Sivá
490.00 €
Do obchodu
Elegantné a veľmi pohodlné polohovateľné TV kreslo z kolekcie Comfort Artium, použiteľné aj ako doplnok k sedacej súprave ASD-322. Poťah je z látky v dvoch... Celý popis
Popis
Elegantné a veľmi pohodlné polohovateľné TV kreslo z kolekcie Comfort Artium, použiteľné aj ako doplnok k sedacej súprave ASD-322.
Poťah je z látky v dvoch farebných variantoch: sivá a hnedá (dekor kože). Kostra z masívneho dreva, boky sú z preglejky. Mechanická konštrukcia je kovová, čierno lakovaná. Výplň z PU peny 28D na sedacích plochách, 22D na bokoch a 3 vlnovcových pružín v mieste sedáku.
Kreslo má rad skvelých a nadštandardných funkcií - polohovania v dvoch pozíciách s aretáciou, ale je tiež otočné o 360 ° a navyše ešte aj hojdacia.
TOP relaxácie vo všetkých polohách. Nosnosť kresla je 130 kg.
Farba:sivá / čiernahnedá (dekor koža) / čierna
Výber farby zvoľte vo variantoch produktu. Pokiaľ Vami vybraná varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:látka 100% polyester / kov / masív / preglejka (boky) / PU pena
Rozmery:šírka: 80 cmhĺbka: 90/163 cm (pri rozklade)výška: 100 cm
šírka sedu: 40 cmhĺbka sedu: 55 cmvýška sedu: 50 cm
Nosnosť:130 kg
Hmotnosť:39 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Polyester |
| MATERIÁL | Preglejka |
| MATERIÁL | PUR pena |
| HĹBKA SEDU | 55 cm |
| POLOHOVACIE | Áno |
| VÝŠKA | 100 cm |
| VÝŠKA SEDU | 50 cm |
| NOSNOSŤ | 130 kg |
| OPIERKA HLAVY | Ano |
| ŠÍRKA | 80 cm |
| HMOTNOSŤ | 39 kg |
| MASÁŽNÉ FUNKCIE | Nie |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ŠÍRKA SEDU | 40 cm |
| HĹBKA | 90 cm |
| HĹBKA | 163 cm |
| TYP PODNOŽE | Otočná 360° |
| BAREVNÁ VARIANTA | Sivá |
| Hmotnosť | 39000.000g |