Polohovacie TV kreslo látka Dekorhome Krémová
277.50 €
Do obchodu
Pohodlne sa usaďte, uvoľnite sa a doprajte si báječnú relaxáciu v tomto luxusnom a veľmi pohodlnom polohovacím kresle! Je polstrované silnou vrstvou peny a... Celý popis
Popis
Pohodlne sa usaďte, uvoľnite sa a doprajte si báječnú relaxáciu v tomto luxusnom a veľmi pohodlnom polohovacím kresle! Je polstrované silnou vrstvou peny a čalúnené mäkkou látkou. Má tiež robustný rám vyrobený z dreva a ocele, takže je veľmi pohodlné a zároveň odolné. Operadlo i podnožka sú nastaviteľné, vždy si teda ľahko nájdete tú najpohodlnejšiu polohu.
Kreslo vám ponúkne dokonalé miesto k rozprávanie, čítanie, sledovanie televízie alebo len tak k odpočinku!
Farba:krémováhnedásvetlosivátmavosivá
Výber farby zvoľte vo variantoch produktu.
Materiál:látka / kov / preglejka
Rozmery:šírka: 70 cmhĺbka: 88 cmvýška: 96 cm
šírka sedu: 49 cmhĺbka sedu: 51 cmvýška sedu: 44,5 cm
výška chrbtovej opierky: 56 cmuhol sklonu kresla: 105-150 stupňov
Rozmery sklopeného kresla:šírka: 70 cmhĺbka: 152 cmvýška: 78 cm
Hmotnosť:25 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Sivá |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Krémová |
| HMOTNOSŤ | 25 kg |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Preglejka |
| MATERIÁL | Lano |
| POLOHOVACIE | Áno |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 56 cm |
| VÝŠKA | 96 cm |
| ŠÍRKA | 70 cm |
| HĹBKA SEDU | 51 cm |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| ŠTÝL | Nadčasový |
| VÝŠKA SEDU | 44,5 cm |
| MASÁŽNÉ FUNKCIE | Nie |
| ŠÍRKA SEDU | 49 cm |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| HĹBKA | 88 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Krémová |
| Hmotnosť | 25000.000g |