Polohovacie TV kreslo KYKLOP Dekorhome Sivá
486.60 €
Do obchodu
Elegantné TV kreslo je čalúnené štruktúrovanou látkou v dvoch farebných variantoch: svetlosivá a sivá. Kreslo disponuje funkciou polohovania. Pri polohovaní... Celý popis
Popis
Elegantné TV kreslo je čalúnené štruktúrovanou látkou v dvoch farebných variantoch: svetlosivá a sivá. Kreslo disponuje funkciou polohovania. Pri polohovaní kresla vďaka presúvaniu vašej váhy sa zároveň vysúva aj opierka nôh.
Kreslo je maximálne pohodné, vďaka svojej komfortnej priestrannej veľkosti a silnému polstrovaniu.
Farba:svetlosivásivá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:látka (100% polyester) / kov
Rozmery:šírka: 85 cmhĺbka: 90 – 170 cmvýška: 105 cm
šírka sedu: 53 cmhĺbka sedu: 52 cmvýška sedu: 49 cm
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Sivá |
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Látka |
| POLOHOVACIE | Áno |
| HĹBKA SEDU | 52 cm |
| VÝŠKA | 105 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| VÝŠKA SEDU | 49 cm |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| ŠÍRKA | 85 cm |
| HĹBKA | 170 cm |
| HĹBKA | 90 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ŠÍRKA SEDU | 53 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Sivá |
| Hmotnosť | 34600.000g |