Polohovacie TV kreslo KYKLOP Dekorhome Hnedá
470.00 €
Do obchodu
Moderné TV kreslo je čalúnené umelou kožou v dvoch farebných variantoch: hnedá a čierna. Kreslo je polohovacou vysúvacou opierkou na nohy. Kreslo je maximálne... Celý popis
Popis
Moderné TV kreslo je čalúnené umelou kožou v dvoch farebných variantoch: hnedá a čierna. Kreslo je polohovacou vysúvacou opierkou na nohy.
Kreslo je maximálne pohodné, vďaka svojej komfortnej priestrannej veľkosti, širokým opierkam na ruky a vankúšiku na hlavu.
Farba:hnedáčierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:umelá koža (100% polyuretán)
Rozmery:šírka: 90 cmhĺbka: 90 – 160 cmvýška: 77 - 106 cm
šírka sedu: 54 cmhĺbka sedu: 54 cmvýška sedu: 50 cm
Dodávané v demonte.
Parametre
| MATERIÁL | Umelá koža |
|---|---|
| HĹBKA | 160 cm |
| HĹBKA | 90 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ŠÍRKA SEDU | 54 cm |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| FARBA | Čierna |
| FARBA | Hnedá |
| VÝŠKA | 106 cm |
| VÝŠKA | 77 cm |
| POLOHOVACIE | Áno |
| VÝŠKA SEDU | 50 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| ŠÍRKA | 90 cm |
| HĹBKA SEDU | 54 cm |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| BAREVNÁ VARIANTA | Hnedá |
| Hmotnosť | 33500.000g |