Polohovacie TV kreslo KYKLOP Dekorhome Čierna
465.30 €
Do obchodu
Elegantné TV kreslo je čalúnené umelou kožou alebo štruktúrovanou látkou v dvoch farebných variantoch: sivá a čierna. Kreslo disponuje funkciou polohovania.... Celý popis
Popis
Elegantné TV kreslo je čalúnené umelou kožou alebo štruktúrovanou látkou v dvoch farebných variantoch: sivá a čierna. Kreslo disponuje funkciou polohovania. Pri polohovaní kresla vďaka bočnej páčke sa zároveň vysúva aj opierka nôh.
Kreslo je maximálne pohodné, vďaka svojej komfortnej priestrannej veľkosti a silnému polstrovaniu.
Farba:sivá (látka)čierna (umelá koža)
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:umelá koža (100% polyuretán) / látka (100% polyester) / kov
Rozmery:šírka: 73 cmhĺbka: 97 - 162 cmvýška: 82 - 102 cm
šírka sedu: 51 cmhĺbka sedu: 56 cmvýška sedu: 50 cm
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Umelá koža |
| POLOHOVACIE | Áno |
| VÝŠKA SEDU | 50 cm |
| HĹBKA SEDU | 56 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| VÝŠKA | 82 cm |
| VÝŠKA | 102 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ŠÍRKA SEDU | 51 cm |
| HĹBKA | 162 cm |
| ŠÍRKA | 73 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Čierna |
| Hmotnosť | 27000.000g |