Polohovacie TV kreslo KARIM Halmar Sivá
285.80 €
Do obchodu
POLOHOVACIE KRESLO KARIM Predstavujeme Vám polohovacie kreslo KARIM- kreslo, ktoré prináša revolučné spojenie pohodlia, praktickosti a štýlu priamo do Vašej... Celý popis
Popis
POLOHOVACIE KRESLO KARIM
Predstavujeme Vám polohovacie kreslo KARIM- kreslo, ktoré prináša revolučné spojenie pohodlia, praktickosti a štýlu priamo do Vašej obývačky. S jeho moderným dizajnom a výberom z dvoch farebných variant sa ľahko stane nielen vašim obľúbeným miestom na relaxáciu, ale aj elegantným doplnkom Vášho interiéru.
MAXIMÁLNE POHODLIE
Prečo si vybrať práve kreslo KARIM? Toto kreslo bolo navrhnuté s myšlienkou na maximálny komfort a flexibilitu. Vďaka polohovaciemu mechanizmu pomocou bočnej páčky môžete ľahko a bez námahy nastaviť kreslo presne podľa Vašich aktuálnych potrieb – či už chcete čítať, sledovať televíziu alebo si dopriať krátky odpočinok.
UNIVERZÁLNY DIZAJN
Kreslo KARIM je čalúnené kvalitnou látkou, ktorá je nielen príjemná na dotyk, ale aj ľahko udržiavateľná a odolná. Vďaka voľbe z dvoch farebných variantov si môžete vybrať kreslo, ktoré dokonale ladí s Vaším interiérom. Či už preferujete jemné béžové tóny alebo elegantnou sivou, máme pre Vás tú správnu variantu.
béžová
sivá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
TECHNICKÉ PARAMETRE
Materiál:látka / polypropylén
Rozmery:šírka: 85 cmhĺbka: 100 - 167 cmvýška: 103 cm
šírka sedu: 57 cmhĺbka sedu: 55 cmvýška sedu: 50 cm
Nosnosť:120 kg
Hmotnosť:45 kg
MONTÁŽ
Aby bola montáž čo najjednoduchšia, je každý výrobok dodávaný s návodom.
Parametre
| FARBA | Sivá |
|---|---|
| FARBA | Béžová |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| HMOTNOSŤ | 45 kg |
| POLOHOVACIE | Áno |
| NOSNOSŤ | 120 kg |
| VÝŠKA | 103 cm |
| VÝŠKA SEDU | 50 cm |
| MATERIÁL | Látka |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| OPIERKA HLAVY | Ano |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Áno |
| ŠÍRKA | 85 cm |
| HĹBKA | 100 cm |
| HĹBKA | 167 cm |
| MASÁŽNÉ FUNKCIE | Nie |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| BAREVNÁ VARIANTA | Sivá |
| Hmotnosť | 45000.000g |