Polohovacie kreslo ZEUS Signal
270.40 €
Do obchodu
Polohovacie relaxačné kreslo ZEUS v modernom dizajne vdýchne život do každej domácnosti. Skvele sa hodí nielen do obývačky, ale svoje uplatnenie nájde aj... Celý popis
Popis
Polohovacie relaxačné kreslo ZEUS v modernom dizajne vdýchne život do každej domácnosti. Skvele sa hodí nielen do obývačky, ale svoje uplatnenie nájde aj napríklad vo vašej pracovni.
Toto veľmi pohodlné relaxačné kreslo disponuje možnosťou rozloženia do vodorovnej pozície. Kreslo sa polohuje pomocou páčky na vonkajšej bočnej strane. Je potiahnuté potiahnuté kvalitnou zamatovou poťahovou látkou hebkou na dotyk.
Nosnosť kresla je až 130 kg.
Farba:béžová
Materiál:látka
Rozmery:šírka: 74 cmhĺbka: 93 cmvýška: 108 cm
výška sedu: 47 cmhĺbka sedu: 53 cm
Nosnosť:130 kg
Hmotnosť:34 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| ŠTÝL | Moderný |
|---|---|
| ŠTÝL | Jednoduchý |
| HMOTNOSŤ | 34 kg |
| FARBA | Béžová |
| POLOHOVACIE | Áno |
| VÝŠKA | 108 cm |
| VÝŠKA SEDU | 47 cm |
| MATERIÁL | Látka |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| HĹBKA SEDU | 53 cm |
| NOSNOSŤ | 130 kg |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| OPIERKA HLAVY | Ano |
| ŠÍRKA | 74 cm |
| HĹBKA | 93 cm |
| MASÁŽNÉ FUNKCIE | Nie |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| Hmotnosť | 34000.000g |