Polohovacie kreslo TV-331 Autronic Modrá
279.00 €
Do obchodu
Polohovacie a relaxačné kreslo z novej kolekcie Best color v modernom dizajne a štíhlej línii. Poťah je z jemne hrubej látky. Kreslo je celočalúnené, možno ho... Celý popis
Popis
Polohovacie a relaxačné kreslo z novej kolekcie Best color v modernom dizajne a štíhlej línii. Poťah je z jemne hrubej látky. Kreslo je celočalúnené, možno ho použiť na klasické prisadenie k stene alebo umiestniť v strede miestnosti. Kostra z masívneho borovicového dreva a preglejky. Mechanická konštrukcia je kovová, lakovaná čiernou matnou práškovou farbou. Výplň je z kvalitnej PU peny. Vlnovce a stužujúce popruhy dodajú skvelé pohodlie aj príjemne tuhý sedák aj operadlo.
Trendy farebnosť aj vydarený dizajn vytvárajú z tohto kresla veľmi výrazný prvok a solitér, ktorý nájde svoje skvelé uplatnenie v obývacích izbách, spálňach, ale aj v konferenčných miestnostiach. Jednoducho všade tam, kde je potrebné príjemné posedenie, pohodlie aj možnosť nerušenej relaxácie.
Funkcia - polohovanie v dvoch pozíciách - Relax I a Relax II, oboje s aretáciou. Ovládacia páčka z čierneho plastu je na pravej strane. Svetlá výška kresla je 5 cm, výška podrúčiek je 62 cm a šírka 8 cm. Maximálna nosnosť je až 120 kg.
Kvalitu, farebnosť a dokonalosť prevedenia ocení každý jeho vlastník, ale závistivo poteší aj príležitostné návštevy.
Farba:horčicováčervenámodrázelená
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:kov / látka / PU pena
Rozmery:šírka: 68 cmhĺbka: 87 cmvýška: 104 cm
šírka sedu: 52 cmhĺbka sedu: 51 cmvýška sedu: 47 cm
Nosnosť:120 kg
Hmotnosť:29,5 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Zelená |
|---|---|
| FARBA | Modrá |
| FARBA | Červená |
| FARBA | Žltá |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | PUR pena |
| POLOHOVACIE | Áno |
| NOSNOSŤ | 120 kg |
| VÝŠKA SEDU | 47 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| HĹBKA SEDU | 51 cm |
| HMOTNOSŤ | 29,5 kg |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| OPIERKA HLAVY | Ano |
| VÝŠKA | 104 cm |
| ŠÍRKA | 68 cm |
| MASÁŽNÉ FUNKCIE | Nie |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| HĹBKA | 87 cm |
| ŠÍRKA SEDU | 52 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Modrá |
| Hmotnosť | 29500.000g |