Polohovacie kreslo s podnožkou TV-5010 Autronic Hnedá
227.00 €
Do obchodu
Pohodlné relaxačné kreslo s príjemným polstrovaním a štýlovým prešitím je čalúnené jemnou látkou.Rám je vyrobený z tvrdeného kovu. Je pevne uchytený na... Celý popis
Popis
Pohodlné relaxačné kreslo s príjemným polstrovaním a štýlovým prešitím je čalúnené jemnou látkou.Rám je vyrobený z tvrdeného kovu. Je pevne uchytený na kovovom piestu. Stabilitu zaisťuje hviezdicová podnož z masívneho dreva. Kreslo je otočné a polohovateľné s možnosťou fixácie zvolenej polohy veľkým aretačnou skrutkou umiestneným pod sedákom kresla.Príjemné podrúčky, ktoré majú na vonkajšej strane vrecúška na drobnosti.Kreslo disponuje pohodlným taburetom s čalúneným sedákom čalúneným látkou a so štýlovým prešitím, ktorý je na podnoži z masívneho dreva.Farba:cappuccino / orechhnedá / prírodnásivá / prírodnýVýber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.Rozmery kresla:šírka: 80 cmhĺbka: 85 - 116 cmvýška: 104 cmšírka sedu: 51 cmhĺbka sedu: 52 cmvýška sedu: 44 cmRozmery taburetu:šírka: 47 cmhĺbka: 39 cmvýška: 38 cmMateriál:látka / kov / masívNosnosť:110 kg100 kg (taburet)Hmotnosť:24 kgDodává sa v demonte.
Parametre
| FARBA | Sivá |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| DEKOR | Orech |
| HMOTNOSŤ | 24 kg |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| OBSAH SETU | 1x kreslo |
| OBSAH SETU | 1x taburet |
| NOSNOSŤ | 100 kg |
| NOSNOSŤ | 110 kg |
| POLOHOVACIE | Áno |
| VÝŠKA SEDU | 44 cm |
| ŠÍRKA | 80 cm |
| VÝŠKA | 104 cm |
| HĹBKA SEDU | 52,5 cm |
| ŠÍRKA SEDU | 51 cm |
| HĹBKA | 85 cm |
| HĹBKA | 116 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Hnedá |
| Hmotnosť | 24000.000g |