Polohovacie kreslo PEGAZ Signal
366.70 €
Do obchodu
Štýlové a moderné kreslo PEGAZ Vás naláka k odpočinku a leňošeniu. Elektronicky je možné zdvihnúť podnožku a zakloniť operadlo. Prešívanie vysokej chrbtovej... Celý popis
Popis
Štýlové a moderné kreslo PEGAZ Vás naláka k odpočinku a leňošeniu. Elektronicky je možné zdvihnúť podnožku a zakloniť operadlo.
Prešívanie vysokej chrbtovej opierky, silné polstrovanie a čalúnené podrúčky.
Farba:sivá
Materiál:látka
Rozmery:šírka: 64 cmhĺbka: 88 - 160 cmvýška: 102 cm
hĺbka sedu: 53 cmvýška sedu: 47 cm
Hmotnosť:35 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Sivá |
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| HMOTNOSŤ | 35 kg |
| POLOHOVACIE | Áno |
| ŠÍRKA | 64 cm |
| VÝŠKA SEDU | 47 cm |
| MATERIÁL | Látka |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| HĹBKA SEDU | 53 cm |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| OPIERKA HLAVY | Ano |
| MASÁŽNÉ FUNKCIE | Nie |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| HĹBKA | 160 cm |
| HĹBKA | 88 cm |
| VÝŠKA | 102 cm |
| Hmotnosť | 35000.000g |