Polohovacie kreslo PAYTON Béžová
231.60 €
Do obchodu
Máte pocit, že vám život uteká medzi prstami? Nežijete, ale len prežívate a stále sa za niečím ponáhľate? Polohovacie, relaxačné kreslo PAYTON vám dá návod... Celý popis
Popis
Máte pocit, že vám život uteká medzi prstami? Nežijete, ale len prežívate a stále sa za niečím ponáhľate? Polohovacie, relaxačné kreslo PAYTON vám dá návod ako spomaliť a žiť tak, ako by každý jeden deň mal byť tým posledným. Svojím moderným dizajnom zapadne do akejkoľvek miestnosti vo vašej domácnosti.
PAYTON je čalúnené kvalitnou Velvet látkou a postavené na kovových nožičkách v zlatom prevedení. Dodávajú kreslu patričnú stabilitu a vizuálne pohladenie. Relaxačné kreslo PAYTON je polohovacie mechanicky. Obsahuje mechanizmus, ktorý umožňuje sklopenie do relaxačnej podoby. Je doplnený opierkami rúk a vankúšom, ktoré jeho pohodlnosť znásobujú.
Farba:púdrovo ružovábéžovámodrásmaragdová
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:látka / chróm
Rozmery:šírka: 73 cmhĺbka: 81 cmvýška: 100 cm
hĺbka sedu: 55 cmvýška sedu: 49 cm
Nosnosť:100 kg
Hmotnosť:25 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Zelená |
|---|---|
| FARBA | Modrá |
| FARBA | Růžová |
| FARBA | Béžová |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| HMOTNOSŤ | 25 kg |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Látka |
| NOSNOSŤ | 100 kg |
| HĹBKA SEDU | 55 cm |
| POLOHOVACIE | Áno |
| VÝŠKA | 100 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| VÝŠKA SEDU | 49 cm |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| MASÁŽNÉ FUNKCIE | Nie |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| ŠÍRKA | 73 cm |
| HĹBKA | 81 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Béžová |
| Hmotnosť | 25000.000g |