Polohovacie kreslo OLIMP Signal Horčicová
328.00 €
Do obchodu
Pohodlné polohovacie kreslo OLIMP je čalúnené zamatovou látkou Bluvel. Kreslo disponuje funkciou polohovania, kde sa položí chrbtová opierka a zároveň vysunie... Celý popis
Popis
Pohodlné polohovacie kreslo OLIMP je čalúnené zamatovou látkou Bluvel.
Kreslo disponuje funkciou polohovania, kde sa položí chrbtová opierka a zároveň vysunie podnožka. A navyše, sa pýši funkciou hojdania. Stane sa vašim najlepším relaxačným spoločníkom.
Farba:horčicovázelenášedásvetlo šedámodrá
Výber farby zvoľte vo variantách produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:zamatová látka Bluvel
Rozmery:šírka: 72 cmhĺbka: 80 - 160 cmvýška: 101 cm
hĺbka sedu: 55 cmvýška sedu: 51 cm
Hmotnosť:40 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Zelená |
|---|---|
| FARBA | Modrá |
| FARBA | Žltá |
| FARBA | Sivá |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| HMOTNOSŤ | 40 kg |
| HĹBKA SEDU | 55 cm |
| POLOHOVACIE | Áno |
| VÝŠKA | 101 cm |
| MATERIÁL | Látka |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| VÝŠKA SEDU | 51 cm |
| OPIERKA HLAVY | Ano |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Áno |
| ŠÍRKA | 72 cm |
| HĹBKA | 80 cm |
| HĹBKA | 160 cm |
| MASÁŽNÉ FUNKCIE | Nie |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| BAREVNÁ VARIANTA | Horčicová |
| Hmotnosť | 40000.000g |