Polohovacie kreslo NERON Signal
256.70 €
Do obchodu
Štýlové a moderné relaxačné kreslo NERON Vás naláka k odpočinku a leňošeniu. Skvele sa hodí nielen do obývačky, ale svoje uplatnenie nájde aj vo Vašej... Celý popis
Popis
Štýlové a moderné relaxačné kreslo NERON Vás naláka k odpočinku a leňošeniu. Skvele sa hodí nielen do obývačky, ale svoje uplatnenie nájde aj vo Vašej pracovni.
Kreslo má možnosť rozloženia do vodorovnej pozície, polohuje sa pomocou páčky na vonkajšej bočnej strane kresla. Je potiahnuté kvalitnou poťahovou látkou v sivej farbe.
Farba:sivá
Materiál:látka
Rozmery:šírka: 72 cmhĺbka: 80 - 160 cmvýška: 101 cm
hĺbka sedu: 55 cmvýška sedu: 51 cm
Hmotnosť:37 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Sivá |
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Rustikálny |
| HMOTNOSŤ | 37 kg |
| HĹBKA SEDU | 55 cm |
| POLOHOVACIE | Áno |
| VÝŠKA | 101 cm |
| MATERIÁL | Látka |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| VÝŠKA SEDU | 51 cm |
| NOSNOSŤ | 130 kg |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| OPIERKA HLAVY | Ano |
| ŠÍRKA | 72 cm |
| HĹBKA | 80 cm |
| HĹBKA | 160 cm |
| MASÁŽNÉ FUNKCIE | Nie |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| Hmotnosť | 37000.000g |