Polohovacie kreslo MARS VELVET Signal
256.70 €
Do obchodu
Štýlové a moderné kreslo MARS VELVET Vás naláka k odpočinku a leňošeniu. Kreslo je čalúnené zamatovou látkou Bluvel. Prešívanie vysokej chrbtovej opierky,... Celý popis
Popis
Štýlové a moderné kreslo MARS VELVET Vás naláka k odpočinku a leňošeniu.
Kreslo je čalúnené zamatovou látkou Bluvel. Prešívanie vysokej chrbtovej opierky, silné polstrovanie a čalúnené podrúčky, to sú prednosti kresla. Hlavnou pýchou je funkcia polohovania, kde sa pomocou jednoduchého mechanizmu sklopí chrbtová opierka a zároveň sa vysunie podnožka.
Farba:sivá
Materiál:zamatová látka Bluvel
Rozmery:šírka: 75 cmhĺbka: 89 - 160 cmvýška: 100 cm
hĺbka sedu: 53 cmvýška sedu: 47 cm
Hmotnosť:35 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| HĹBKA | 160 cm |
|---|---|
| HĹBKA | 89 cm |
| ŠÍRKA | 75 cm |
| MASÁŽNÉ FUNKCIE | Nie |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| HMOTNOSŤ | 35 kg |
| FARBA | Sivá |
| ŠTÝL | Moderný |
| POLOHOVACIE | Áno |
| VÝŠKA | 100 cm |
| VÝŠKA SEDU | 47 cm |
| MATERIÁL | Látka |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| OPIERKA HLAVY | Ano |
| HĹBKA SEDU | 53 cm |
| Hmotnosť | 35000.000g |