Polohovacie kreslo K40 Ružová
115.50 €
Do obchodu
Štýlové polohovacie kreslo K40 sa stane nepostrádateľným členom vašej domácnosti. Flexibilná chrbtová opierka je možné v priebehu niekoľkých sekúnd nastaviť... Celý popis
Popis
Štýlové polohovacie kreslo K40 sa stane nepostrádateľným členom vašej domácnosti. Flexibilná chrbtová opierka je možné v priebehu niekoľkých sekúnd nastaviť do 5 rôznych polôh av kombinácii s extra silným polstrovaním vám dopraje maximálne pohodlie. Ideálne pre pohodový večer pri televízii.
Vďaka rôznym farebným variáciám sa kreslo hodí do každého obytného priestoru a vytvorí útulnú atmosféru. Kombinácia materiálov dokonale završuje celkový vzhľad kresla. Stabilitu zaisťuje pevná kovová konštrukcia v čiernej farbe.
Farba:krémová / čiernaružová / čiernačervená / čiernamodrá / čiernafialová / čiernasvetlozelená / čiernatmavozelená / čiernasvetlohnedá / čiernahnedá / čiernatmavosivá / čiernačierna / čierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:látka / kov
Rozmery:šírka: 57 cmhĺbka: 58 - 111 cmvýška: 96 cm
šírka sedu: 46 cmhĺbka sedu: 43 cmvýška sedu: 51 cm
výška operadla: 48 cmvýška podrúčiek: 19 cm
plocha na ležanie: 46 x 111 cm
hrúbka posltrovania: 13 cm
Hmotnosť:6,2 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Zelená |
| FARBA | Modrá |
| FARBA | Červená |
| FARBA | Fialová |
| FARBA | Růžová |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Krémová |
| ŠTÝL | Škandinávsky |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Látka |
| HĹBKA SEDU | 43 cm |
| POLOHOVACIE | Áno |
| ŠÍRKA | 57 cm |
| VÝŠKA | 96 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| VÝŠKA SEDU | 51 cm |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| HMOTNOSŤ | 6,2 kg |
| HĹBKA | 58 cm |
| HĹBKA | 111 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ŠÍRKA SEDU | 46 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Ružová |
| Hmotnosť | 6200.000g |