Polohovacie kreslo JOWISZ VELVET Signal
352.90 €
Do obchodu
Štýlové a moderné kreslo JOWISZVELVET Vás naláka k odpočinku a leňošeniu. Kreslo je čalúnené zamatovou látkou Bluvel. Prešívanie vysokej chrbtovej opierky,... Celý popis
Popis
Štýlové a moderné kreslo JOWISZVELVET Vás naláka k odpočinku a leňošeniu.
Kreslo je čalúnené zamatovou látkou Bluvel. Prešívanie vysokej chrbtovej opierky, silné polstrovanie a čalúnené podrúčky, to sú prednosti kresla. Hlavnou pýchou je funkcia polohovania, kde sa pomocou jednoduchého mechanizmu sklopí chrbtová opierka a zároveň sa vysunie podnožka.
Farba:modrá
Materiál:zamatová látka Bluvel
Rozmery:šírka: 78 cmhĺbka: 98 - 160 cmvýška: 102 cm
hĺbka sedu: 55 cmvýška sedu: 46 cm
Nosnosť:120 kg
Hmotnosť:39 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Modrá |
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| HĹBKA SEDU | 55 cm |
| POLOHOVACIE | Áno |
| NOSNOSŤ | 120 kg |
| VÝŠKA SEDU | 46 cm |
| MATERIÁL | Látka |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| OPIERKA HLAVY | Ano |
| HMOTNOSŤ | 39 kg |
| ŠÍRKA | 78 cm |
| MASÁŽNÉ FUNKCIE | Nie |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| HĹBKA | 160 cm |
| HĹBKA | 98 cm |
| VÝŠKA | 102 cm |
| Hmotnosť | 39000.000g |