Polohovacie kreslo CAMARO Halmar
284.00 €
Do obchodu
Moderné polohovacie kreslo CAMARO čalúnené eko kožou v čiernej a červenej farbe.Operadlo chrbta je tvarované tak, aby ste sa v kresle cítili čo... Celý popis
Popis
Moderné polohovacie kreslo CAMARO čalúnené eko kožou v čiernej a červenej farbe.Operadlo chrbta je tvarované tak, aby ste sa v kresle cítili čo najpohodlnejšie.Kreslo je polohovacie. Jednoduchým mechanizmom dokážete kreslo sklopiť do relaxačnej polohy.Farba:čierna / červenáMateriál:eko koža / kovRozmery:šírka: 77 cmhĺbka: 72 cmvýška: 112 cmvýška sedu: 45 cmhĺbka sedu: 52 cmNosnosť:120 kgHmotnosť:29,5 kgDodáva sa v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Červená |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Eko koža |
| POLOHOVACIE | Áno |
| HĹBKA SEDU | 52 cm |
| NOSNOSŤ | 120 kg |
| VÝŠKA | 112 cm |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm |
| HMOTNOSŤ | 29,5 kg |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| ŠÍRKA | 77 cm |
| HĹBKA | 72 cm |
| Hmotnosť | 29500.000g |