Polohovacie kreslo BARD Halmar Modrá
280.50 €
Do obchodu
Polohovacie kreslo BARD je čalúnené látkou v modrej alebo sivej farbe.Operadlo chrbta je tvarované tak, aby ste sa v kresle cítili čo najpohodlnejšie.Kreslo... Celý popis
Popis
Polohovacie kreslo BARD je čalúnené látkou v modrej alebo sivej farbe.Operadlo chrbta je tvarované tak, aby ste sa v kresle cítili čo najpohodlnejšie.Kreslo je polohovacie. Jednoduchým mechanizmom dokážete kreslo sklopiť do relaxačnej polohy.Farba:modrásiváVýber farby zvoľte vo variante produktu.Materiál:látka / masívne drevoRozmery:šírka: 91 cmhĺbka: 92 cmvýška: 103 cmvýška sedu: 49 cmhĺbka sedu: 59 cmNosnosť:120 kgHmotnosť:33 kgDodáva sa v demonte.
Parametre
| FARBA | Modrá |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| ŠTÝL | Moderný |
| HMOTNOSŤ | 33 kg |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| POLOHOVACIE | Áno |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 54 cm |
| NOSNOSŤ | 120 kg |
| VÝŠKA | 103 cm |
| VÝŠKA SEDU | 49 cm |
| HĹBKA SEDU | 59 cm |
| ŠÍRKA | 91 cm |
| HĹBKA | 92 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Modrá |
| Hmotnosť | 33000.000g |