Polohovacie kreslo ARES VELVET Signal
236.70 €
Do obchodu
Štýlové a moderné kreslo ARES VELVET vás láka k odpočinku a leňošeniu hneď na prvý pohľad. Kreslo je čalúnené zamatovou látkou Bluvel. Prešívanie vysokej... Celý popis
Popis
Štýlové a moderné kreslo ARES VELVET vás láka k odpočinku a leňošeniu hneď na prvý pohľad.
Kreslo je čalúnené zamatovou látkou Bluvel. Prešívanie vysokej chrbtovej opierky, silné polstrovanie a čalúnené podrúčky, to sú prednosti kresla ARES. Ale hlavnou pýchou je funkcia polohovania, kde sa pomocou jednoduchého mechanizmu sklopí chrbtová opierka a zároveň sa vysunie podnožka.
Farba:sivá
Materiál:zamatová látka Bluvel
Rozmery:šírka: 63 cmhĺbka: 76 - 150 cmvýška: 100 cm
hĺbka sedu: 50 cmvýška sedu: 45 cm
Hmotnosť:28 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Sivá |
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| HMOTNOSŤ | 28 kg |
| POLOHOVACIE | Áno |
| HĹBKA SEDU | 50 cm |
| ŠÍRKA | 63 cm |
| VÝŠKA | 100 cm |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm |
| MATERIÁL | Látka |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| OPIERKA HLAVY | Ano |
| HĹBKA | 150 cm |
| HĹBKA | 76 cm |
| MASÁŽNÉ FUNKCIE | Nie |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| Hmotnosť | 28000.000g |