Polohovacie kreslo AGUSTIN Halmar Béžová
235.20 €
Do obchodu
Polohovacie čalúnené kreslo AGUSTIN v sivej alebo béžovej farbe.Operadlo chrbta je tvarované tak, aby ste sa v kresle cítili čo najpohodlnejšie. Prešitím je... Celý popis
Popis
Polohovacie čalúnené kreslo AGUSTIN v sivej alebo béžovej farbe.Operadlo chrbta je tvarované tak, aby ste sa v kresle cítili čo najpohodlnejšie. Prešitím je rozdelené na dve časti. Opierka hlavy sa postará o Vašu krčnú chrbticu, spodná opierka zas podoprie celý chrbát a pomôže udržať zdravý spôsob sedenia.Kreslo je polohovacie. Jednoduchým mechanizmom dokážete kreslo sklopiť do relaxačnej polohy.Farba:sivábéžováVýber farby zvoľte vo variantoch produktu. Pokiaľ Vami vybraná varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.Materiál:látkaRozmery:šírka: 74 cmhĺbka: 92 cmvýška: 104 cmvýška sedu: 45 cmhĺbka sedu: 52 cmNosnosť:120 kgHmotnosť:30 kgDodáva sa v demonte.
Parametre
| FARBA | Sivá |
|---|---|
| FARBA | Béžová |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| HMOTNOSŤ | 30 kg |
| POLOHOVACIE | Áno |
| HĹBKA SEDU | 52 cm |
| NOSNOSŤ | 120 kg |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm |
| MATERIÁL | Látka |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| OPIERKA HLAVY | Ano |
| ŠÍRKA | 74 cm |
| VÝŠKA | 104 cm |
| HĹBKA | 92 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Béžová |
| Hmotnosť | 30000.000g |