Polohovacia sedacia súprava LAHTI Halmar Béžová
1002.50 €
Do obchodu
Moderná sedacia súprava LAHTI je čalúnená príjemnou látkou v dvoch farebných variantoch: béžová a tmavosivá. Sedačka je celočalúnená, je teda vhodná aj na... Celý popis
Popis
Moderná sedacia súprava LAHTI je čalúnená príjemnou látkou v dvoch farebných variantoch: béžová a tmavosivá. Sedačka je celočalúnená, je teda vhodná aj na umiestnenie do priestoru. Chrbtové opierky sú dekoratívne prešívané.
Sedacia súprava sa pýši funkciou polohovania, ktorá umožní maximálne pohodlie a relaxáciu. Funkciou polohovania sú obohatené dva modely sedačky.
Farba:béžovátmavosivá
Výber farby zvoľte vo variantách produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.Materiál:látka
Rozmery:šírka: 180 cmhĺbka: 180 cmvýška: 100 cm
Nosnosť:5x 120 kg
Hmotnosť:138 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Sivá |
|---|---|
| FARBA | Béžová |
| ŠTÝL | Moderný |
| POLOHOVACIE | Áno |
| NOSNOSŤ | 120 kg |
| VÝŠKA | 100 cm |
| MATERIÁL | Látka |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| ŠÍRKA | 180 cm |
| HMOTNOSŤ | 138 kg |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| HĹBKA | 180 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Béžová |
| Hmotnosť | 138000.000g |