Polohovacia pohovka ASD-311-3 Autronic Hnedá
528.20 €
Do obchodu
Atraktívna polohovateľná trojsedačka z kolekcie Comfort Artium. Poťah je z látky s nepravidelnou dekoratívnou štruktúrou v dekore vintage. Kostra z masívneho... Celý popis
Popis
Atraktívna polohovateľná trojsedačka z kolekcie Comfort Artium. Poťah je z látky s nepravidelnou dekoratívnou štruktúrou v dekore vintage. Kostra z masívneho dreva, boky sú z preglejky. Mechanické konštrukcie sú kovové, lakované čiernou práškovou farbou. Výplň z veľmi kvalitnej PU peny 28D na sedacích plochách, 22D na bokoch a 3 vlnovcových pružín v každom mieste sedadla. Funkcia – polohovanie dvoch krajných modulov v dvoch pozíciách – Relax I a Relax II, oboje s aretáciou. Zadná strana sedačky je čalúnená v rovnakej poťahovej látke, je možné ju umiestniť k stene, ale aj do stredu miestnosti. Celková nosnosť sedačky je 300 kg (100 kg na každom mieste sedenia). Svetlá výška sedačky je 7 cm, výška podrúčiek 60 cm a ich šírka skvelých 18 cm.
Maximálne pohodlie, možnosť relaxačných polôh a tiež vnútorná priestornosť tejto sedačky harmonický celok, ktorý oceníte pri odpočinku po celodennom zhone alebo len pri príjemnom leňošení pri televízii, knižke či mobile. Stačí zaboriť ruky do širokých a príjemne mäkkých podrúčiek, alebo si pridať jednu z relaxačných polôh a budete veľmi dlho otáľať a prehovárať sa, aby ste sedačku opustili.
Farba:siváčierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:látka / kov / drevo
Rozmery:šírka: 188 cmhĺbka: 95 cmvýška: 100 cm
šírka sedu: 147 cmhĺbka sedu: 55 cmvýška sedu: 50 cm
Nosnosť:300 kg
Hmotnosť:72 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Sivá |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Moderný |
| HMOTNOSŤ | 72 kg |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| HĹBKA SEDU | 55 cm |
| POLOHOVACIE | Áno |
| VÝŠKA | 100 cm |
| VÝŠKA SEDU | 50 cm |
| NOSNOSŤ | 300 kg |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| OPIERKA HLAVY | Ano |
| ŠÍRKA | 188 cm |
| HĹBKA | 95 cm |
| MASÁŽNÉ FUNKCIE | Nie |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| ŠÍRKA SEDU | 147 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Hnedá |
| Hmotnosť | 72000.000g |