Pohovka VOGUE 2 Signal Sivá
830.80 €
Do obchodu
Elegantná 2-miestna pohovka VOGUE 2 obzvlášť vynikne v hotelových lobby a kaviarňach. Je čalúnená zamatovou látkou, ktorá je príjemná na dotyk. Pohovka má... Celý popis
Popis
Elegantná 2-miestna pohovka VOGUE 2 obzvlášť vynikne v hotelových lobby a kaviarňach. Je čalúnená zamatovou látkou, ktorá je príjemná na dotyk.
Pohovka má bohaté polstrovanie. Stojí na kovovej podstave zlatej/striebornej farby s detailmi na podrúčkach.
K pohovke odporúčame prikúpiť ďalšie výrobky zo série VOGUE.
Farba:modrá / zlatásivá / strieborná
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:látka / kov
Rozmery:šírka: 175 cmhĺbka: 88 cmvýška: 71 cm
hĺbka sedu: 60 cmvýška sedu: 44 cm
Hmotnosť:47 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Modrá |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Strieborná |
| FARBA | Zlatá |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| ŠTÝL | Art Deco |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Látka |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HĹBKA SEDU | 60 cm |
| VÝŠKA SEDU | 44 cm |
| HMOTNOSŤ | 56 kg |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| ŠÍRKA | 175 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| VÝŠKA | 71 cm |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| HĹBKA | 88 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Sivá |
| Hmotnosť | 47000.000g |