Pohovka TM-3 Signal Červená
236.10 €
Do obchodu
Moderná 3-miestna pohovka TM-3 vhodná do vašej obývačky, ale aj do haly alebo do čakární. Pohovka je čalúnená ekokožou v deviatich farebných variantoch:... Celý popis
Popis
Moderná 3-miestna pohovka TM-3 vhodná do vašej obývačky, ale aj do haly alebo do čakární.
Pohovka je čalúnená ekokožou v deviatich farebných variantoch: biela, krémová, červená, modrá, zelená, tmavohnedá, svetlosivá a tmavosivá.
Farba:bielakrémováčervenámodrázelenátmavohnedásvetlosivátmavosivá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:ekokoža
Rozmery:šírka: 160 cmhĺbka: 60 cmvýška: 76 cm
hĺbka sedu: 47 cmvýška sedu: 46 cm
Hmotnosť:18 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Zelená |
| FARBA | Modrá |
| FARBA | Červená |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Krémová |
| ŠTÝL | Moderný |
| HMOTNOSŤ | 18 kg |
| HĹBKA SEDU | 47 cm |
| VÝŠKA SEDU | 46 cm |
| MATERIÁL | Eko koža |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| ŠÍRKA | 160 cm |
| HĹBKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 76 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| BAREVNÁ VARIANTA | Červená |
| Hmotnosť | 25300.000g |