Pohovka SOFT 2 XL Halmar
318.50 €
Do obchodu
Moderné dizajnové dvojkreslo SOFT 2 XL na kovovej konštrukcii z práškovo lakovanej ocele v čiernej farbe je čalúnené svetlosivou poťahovou látkou. Skvele sa... Celý popis
Popis
Moderné dizajnové dvojkreslo SOFT 2 XL na kovovej konštrukcii z práškovo lakovanej ocele v čiernej farbe je čalúnené svetlosivou poťahovou látkou. Skvele sa hodí do obývacích izieb, vstupných priestorov a čakární.Farba:svetlo sivá / čiernaMateriál:látka / lakovaná oceľRozmery:Šírka: 125 cmHĺbka: 77 cmVýška: 83 cmVýška sedadla: 46 cmNosnosť:220 kgHmotnosť:42,2 kgDodává sa v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| HMOTNOSŤ | 42 kg |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Látka |
| POLOHOVACIE | Nie |
| VÝŠKA | 83 cm |
| ŠÍRKA | 125 cm |
| VÝŠKA SEDU | 46 cm |
| NOSNOSŤ | 220 kg |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| ŠTÝL | Elegantný |
| HĹBKA | 77 cm |
| Hmotnosť | 42200.000g |