Pohovka ŠESNU Dekorhome Sivá
1317.90 €
Do obchodu
Štýlová pohovka v modernom štýle sa stane pýchou vašej obývačky, pracovne alebo izby pre návštevy. Pohovka je čalúnená zamatovou / plyšovou látkou v troch... Celý popis
Popis
Štýlová pohovka v modernom štýle sa stane pýchou vašej obývačky, pracovne alebo izby pre návštevy.
Pohovka je čalúnená zamatovou / plyšovou látkou v troch farebných prevedeniach. Súčasťou sú vankúšiky.
Farba:šampanská / krémová (zamat)sivá (zamat)tmavosivá (plyš)
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:látka / drevo
Rozmery:šírka: 228 cmhĺbka: 89 cmvýška: 67 cm
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Sivá |
|---|---|
| FARBA | Krémová |
| ŠTÝL | Škandinávsky |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL | Látka |
| ROZKLADACIA | Áno |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| VÝŠKA | 67 cm |
| ŠÍRKA | 228 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| HĹBKA | 89 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Sivá |
| Hmotnosť | 100000.000g |