Pohovka s prístelkou PEDREZA Tempo Kondela
216.80 €
Do obchodu
Pohovka PEDREZA sa jednoduchým pohybom zmení na pohodlné lôžko. Prístelok má kolieska a po rozložení sa postaví na stabilné nohy. Jednoduché a praktické.... Celý popis
Popis
Pohovka PEDREZA sa jednoduchým pohybom zmení na pohodlné lôžko. Prístelok má kolieska a po rozložení sa postaví na stabilné nohy. Jednoduché a praktické.
Pohovka je vyrobená z masívneho borovicového dreva vo farebnom prevedení: biela. Okrasná drevená dekorácia v podobe chrbtovej opierky a opierky na ruky umocní pocit elegantnosti. Vhodná do študentských izieb alebo malých bytov.
Súčasťou postele sú rolované rošty. Matrac nie je súčasťou.
Farba:biela
Materiál:masívna borovica / preglejka (rošt)
Rozmery:šírka: 96 cmhĺbka: 212 cmvýška: 94 cm
výška po rošt: 37 cm
rozmer lôžka: 90 x 200 cm / 180 x 200 cm
Hmotnosť:38,5 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| DEKOR | Borovica |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Praktický |
| ŠTÝL | Detský |
| ŠTÝL | Junior |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Preglejka |
| VÝŠKA | 94 cm |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| VYSOKÝ LESK | Nie |
| ROZMER LÔŽKA | 180 x 200 cm |
| ROZMER LÔŽKA | 90 x 200 cm |
| ŠÍRKA | 96 cm |
| PRÍSTELKA | Áno |
| HĹBKA | 212 cm |
| HMOTNOSŤ | 38,5 kg |
| VÝŠKA LOŽNEJ PLOCHY OD ZEME | 37 cm |
| Hmotnosť | 38500.000g |