Pohovka MENA VELVET Signal Zelená
389.20 €
Do obchodu
Štýlová 2-miestna pohovka MENA sa skvele hodí do menšej obývacej izby, haly alebo spoločenských priestorov. Pohovka je čalúnená zamatovou látkou. Stojí na... Celý popis
Popis
Štýlová 2-miestna pohovka MENA sa skvele hodí do menšej obývacej izby, haly alebo spoločenských priestorov.
Pohovka je čalúnená zamatovou látkou. Stojí na štyroch drevených nohách v dekore: wenge.
Farba:béžová / wengeškoricová / wengesivá / wengezelená / wengesvetlosivá / wenge
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:látka / drevo
Rozmery:šírka: 147 cmhĺbka: 75 cmvýška: 85 cm
hĺbka sedu: 52 cmvýška sedu: 52 cm
Hmotnosť:26 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Zelená |
|---|---|
| FARBA | Oranžová |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Béžová |
| DEKOR | Wenge |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| HMOTNOSŤ | 26 kg |
| POLOHOVACIE | Nie |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| HĹBKA SEDU | 52 cm |
| VÝŠKA | 85 cm |
| HĹBKA | 75 cm |
| ŠÍRKA | 147 cm |
| VÝŠKA SEDU | 52 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| BAREVNÁ VARIANTA | Zelená |
| Hmotnosť | 26000.000g |