Pohovka látka Dekorhome Modrá
314.20 €
Do obchodu
Tento jednoduchý štýlový gauč bude skvelým doplnkom do vašej domácnosti alebo kancelárie a skrášlia váš každodenný život. Vďaka elegantnému a modernému... Celý popis
Popis
Tento jednoduchý štýlový gauč bude skvelým doplnkom do vašej domácnosti alebo kancelárie a skrášlia váš každodenný život. Vďaka elegantnému a modernému dizajnu sa pohovka hodí do každého interiéru.
Sedačka má odolné textilné čalúnenie a vysoko kvalitné drevený rám, čo prispieva k jej robustnosti a trvanlivosti. Polstrovaný vankúš sedáka jej pohodlie ešte zvyšuje.
Farba:svetlosivátmavosivázelenámodrážltá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:látka (100% polyester) / masívne drevo
Rozmery:šírka: 117 cmhĺbka: 55,5 cmvýška: 77 cm
šírka sedu: 115 cmhĺbka sedu: 41 cmvýška sedu: 42cm
Hmotnosť:16,4 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Zelená |
|---|---|
| FARBA | Modrá |
| FARBA | Žltá |
| FARBA | Sivá |
| ŠTÝL | Škandinávsky |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Jednoduchý |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 2 osoby |
| POLOHOVACIE | Nie |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| HĹBKA SEDU | 41 cm |
| VÝŠKA | 77 cm |
| VÝŠKA SEDU | 42 cm |
| HMOTNOSŤ | 16,4 kg |
| ROZKLADACIA | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| HĹBKA | 56 cm |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| ŠÍRKA | 117 cm |
| OPIERKY RUK | Nie |
| ŠÍRKA SEDU | 115 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Modrá |
| Hmotnosť | 16350.000g |