Pohovka HESPERIA Dekorhome
1579.00 €
Do obchodu
Elegantná a moderná pohovka HESPERIA vďaka svojmu čistému a jednoduchému dizajnu bude skvele vyzerať v každej obývacej izbe či pracovni. Sedačka je čalúnená... Celý popis
Popis
Elegantná a moderná pohovka HESPERIA vďaka svojmu čistému a jednoduchému dizajnu bude skvele vyzerať v každej obývacej izbe či pracovni.
Sedačka je čalúnená textúrovanou látkou vo farebnom prevedení: svetlosivá. Konštrukcia je z pevného dreva. Vďaka čalúnenému chrbtu je vhodná na umiestnenie do priestoru. Súčasťou sú dva dekoratívne vankúšiky.
Farba:svetlosivá
Materiál:látka (100% Polyester) / drevo
Rozmery:šírka: 240 cmhĺbka: 103 cmvýška: 85 cm
šírka sedu: 190 cmhĺbka sedu: 60 cmvýška sedu: 39 cm
výška operadla: 50 cmvýška podrúčiek: 60 cm
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Sivá |
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 50 cm |
| VÝŠKA | 85 cm |
| HĹBKA SEDU | 60 cm |
| VÝŠKA SEDU | 39 cm |
| ROZKLADACIA | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| ŠÍRKA | 240 cm |
| HĹBKA | 103 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| ŠÍRKA SEDU | 190 cm |
| Hmotnosť | 71000.000g |