Pohovka FABRICIO Tempo Kondela Sivá
220.70 €
Do obchodu
Štýlová jedinečná pohovka s elegantne rustikálnym vzhľadom určite oživí Vašu predsieň či obývačku. Môže byť aj vhodným doplnkom do spálne, dievčenského či... Celý popis
Popis
Štýlová jedinečná pohovka s elegantne rustikálnym vzhľadom určite oživí Vašu predsieň či obývačku. Môže byť aj vhodným doplnkom do spálne, dievčenského či študentskej izby.
Je dotiahnutý do posledného detailu, zaujme svojím tvarom, kvalitnou látkou a drevenými nožičkami. Sedacia časť je vyplnená penou, vo výške 40 cm vám spríjemní chvíle v kruhu rodiny. Vnútorná šírka pohovky je 70 cm.
Farba:béžová (sivý vzor) / nohy čerešňasivá / nohy čiernazelená / nohy dub zlatýkrémová (sivý vzor) / nohy biela
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Rozmery:šírka: 122 cmvýška: 71,5 cmhĺbka: 51 cm
výška sedu: 40 cmhĺbka sedu: 44 cmšírka sedu: 70 cm
výška nožičiek: 24,5 cmvýška chrbtovej opierky: 30 cm
Nosnosť:90 kg
Hmotnosť:15,5 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Zelená |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Béžová |
| FARBA | Krémová |
| DEKOR | Čerešňa |
| DEKOR | Dub zlatý |
| ŠTÝL | Rustikálny |
| ŠTÝL | Elegantný |
| ŠTÝL | Barokový |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 2 osoby |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HĹBKA SEDU | 44 cm |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 30 cm |
| VÝŠKA SEDU | 40 cm |
| ROZKLADACIA | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| HĹBKA | 51 cm |
| VÝŠKA | 71,5 cm |
| HMOTNOSŤ | 15,6 kg |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| VÝŠKA NOŽIČIEK | 24,5 cm |
| ŠÍRKA | 122 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Sivá |
| Hmotnosť | 15600.000g |