Pohovka ELSA VELVET Signal Sivá
384.80 €
Do obchodu
Elegantná pohovka ELSA VELVET je čalúnená zamatovou látkou Bluvel v dvoch farebných variantoch: modrá a sivá. Stojí na štyroch drevených nohách v dekore:... Celý popis
Popis
Elegantná pohovka ELSA VELVET je čalúnená zamatovou látkou Bluvel v dvoch farebných variantoch: modrá a sivá. Stojí na štyroch drevených nohách v dekore: wenge.
Pohovka je štýlová, moderná a zároveň ponúka komfortné posedenie a odpočinok.
Farba:modrá / wengesivá / wenge
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:látka Bluvel / drevo
Rozmery:šírka: 145 cmhĺbka: 75 cmvýška: 80 cm
hĺbka sedu: 50 cmvýška sedu: 45 cm
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Modrá |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| HĹBKA SEDU | 50 cm |
| VÝŠKA | 80 cm |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm |
| ROZKLADACIA | Nie |
| ŠÍRKA | 145 cm |
| HĹBKA | 75 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| BAREVNÁ VARIANTA | Sivá |
| Hmotnosť | 20000.000g |