Pohovka ELITE VELVET 2 Signal Sivá
502.90 €
Do obchodu
POHOVKA ELITE VELVET 2 Pripravte sa na to, že Vás pohovka ELITE VELVET 2 úplne očarí a stane sa stredobodom Vášho domova. Ponorte sa do náručia pohodlia a... Celý popis
Popis
POHOVKA ELITE VELVET 2
Pripravte sa na to, že Vás pohovka ELITE VELVET 2 úplne očarí a stane sa stredobodom Vášho domova. Ponorte sa do náručia pohodlia a štýlu, ktoré Vás budú každý deň znova a znova uisťovať, že ste urobili tú najlepšiu voľbu. ELITE VELVET 2 je viac ako len pohovka. Je to priestor na relaxáciu, miesto na odpočinok a ikona dizajnu vo Vašom domove.
SAMETOVÝ DOTYK
ELITE VELVET 2 nie je len obyčajnou pohovkou. Je to majstrovské dielo, ktoré spája najvyššiu úroveň komfortu s elegantným dizajnom, aby každý váš voľný okamih bol skutočným potešením. Zamatová látka Bluvel vás obklopí jemnosťou, ktorá je tak príjemná na dotyk, že si budete pripadať ako v náručí luxusu. Či už si chcete vychutnať šálku kávy, stratiť sa v dobrej knihe alebo len relaxovať po náročnom dni, ELITE VELVET 2 je tu pre Vás.
NADČASOVÝ DIZAJN
Drevené nohy v dekore wenge poskytujú tejto pohovke nielen stabilný základ, ale aj estetický prvok, ktorý sa dokonale hodí do akéhokoľvek interiéru. Pohovka ELITE VELVET 2 je synonymom pre nadčasový dizajn, ktorý nestráca na svojej kráse ani funkčnosti. V našej ponuke nájdete kreslo ELITE VELVET 1, ktoré v spojení s pohovkou ELITE VELVET 2 vytvorí luxusný relaxačný kútik.
FAREBNÁ VARIABILITA
S ponukou rôznych farebných prevedení môžete ELITE VELVET 2 prispôsobiť svojim predstavám a dokonale tak doplniť Váš osobný štýl. Vyberte si ten pravý variant, ktorý bude harmonicky ladiť s Vaším interiérom a dodá mu neopakovateľný charakter.
béžová / wenge
svetlohnedá / wenge
olivová (khaki) / wenge
sivá / wenge
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
TECHNICKÉ PARAMETRE
Materiál:zamatová látka Bluvel / drevo
Rozmery:šírka: 153 cmhĺbka: 85 cmvýška: 83 cm
hĺbka sedu: 57 cmvýška sedu: 43 cm
výška nožičiek: 18 cm
Hmotnosť:28 kg
MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Zelená |
| FARBA | Modrá |
| FARBA | Červená |
| FARBA | Žltá |
| FARBA | Růžová |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Béžová |
| DEKOR | Wenge |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| HMOTNOSŤ | 28 kg |
| POLOHOVACIE | Nie |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| HĹBKA SEDU | 57 cm |
| VÝŠKA | 83 cm |
| VÝŠKA SEDU | 43 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| ŠÍRKA | 153 cm |
| VÝŠKA NOŽIČIEK | 18 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| HĹBKA | 85 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Sivá |
| Hmotnosť | 28000.000g |