Pohovka DRYÁS Dekorhome Modrá
804.40 €
Do obchodu
Štýlová pohovka DRYÁS pôsobí luxusným dojmom a určite očarí každú návštevu. Vhodná do každej modernej obývacej izby. Sedačka je čalúnená príjemnou zamatovou... Celý popis
Popis
Štýlová pohovka DRYÁS pôsobí luxusným dojmom a určite očarí každú návštevu. Vhodná do každej modernej obývacej izby.
Sedačka je čalúnená príjemnou zamatovou látkou s nápaditým dekoratívnym prešívaním v piatich farebných variantoch: horčicová, ružová, modrá, smaragdová a sivá. Stojí na drevených nohách lakovaných čiernou farbou so zlatým zakončením. Sedacia časť v sebe ukrýva pružiny.
Súčasťou sedacej súpravy DRYÁS sú dva veľké chrbtové vankúše a dva malé vankúšiky v tvare valčeka.
Farba:horčicová / čierna / zlatáružová / čierna / zlatámodrá / čierna / zlatásmaragdová / čierna / zlatásivá / čierna / zlatá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:zamatová látka (100% Polyester) / drevo / pružina
Rozmery:šírka: 225 cmhĺbka: 95 cmvýška: 95 cm
šírka sedu: 200 cmhĺbka sedu: 55 cmvýška sedu: 50 cm
výška operadla: 40 cmvýška nožičiek: 16 cm
rozmer malého vankúša: 51 x 15 cm
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Zelená |
|---|---|
| FARBA | Modrá |
| FARBA | Žltá |
| FARBA | Růžová |
| FARBA | Sivá |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| ŠTÝL | Art Deco |
| HĹBKA SEDU | 55 cm |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Pružina |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 40 cm |
| VÝŠKA | 95 cm |
| VÝŠKA SEDU | 50 cm |
| ROZKLADACIA | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| ŠÍRKA | 225 cm |
| HĹBKA | 95 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| ŠÍRKA SEDU | 200 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Modrá |
| Hmotnosť | 66400.000g |