Pohovka DRYÁS Dekorhome Biela
853.30 €
Do obchodu
Štýlová pohovka DRYÁS pôsobí luxusným dojmom a určite očarí každú návštevu. Vhodná do každej modernej obývacej izby. Sedačka je čalúnená príjemnou plyšovou... Celý popis
Popis
Štýlová pohovka DRYÁS pôsobí luxusným dojmom a určite očarí každú návštevu. Vhodná do každej modernej obývacej izby.
Sedačka je čalúnená príjemnou plyšovou látkou/mikrovláknom s nápaditým dekoratívnym prešívaním. Stojí na drevených nohách lakovaných čiernou farbou so strieborným zakončením. Sedacia časť v sebe ukrýva pružiny. Opierka chrbta je možné čiastočne sklopiť.
Súčasťou sedacej súpravy DRYÁS sú dva veľké chrbtové vankúše a dva malé vankúšiky v tvare valčeka.
Farba:biela / čierna / strieborná (plyš)sivá / čierna / strieborná (mikrovlákno)
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:látka (100% Polyester) / drevo / pružina / kov
Rozmery:šírka: 220 cmhĺbka: 90 cmvýška: 85 cm
šírka sedu: 195 cmhĺbka sedu: 60 cmvýška sedu: 45 cm
výška operadla: 45 cmvýška nožičiek: 16 cm
rozmer malého vankúša: 50 x 15 cm
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Čierna |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Strieborná |
| ŠTÝL | Škandinávsky |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Nadčasový |
| ŠTÝL | Elegantný |
| ŠTÝL | Art Deco |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Pružina |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 45 cm |
| VÝŠKA | 85 cm |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm |
| HĹBKA SEDU | 60 cm |
| ROZKLADACIA | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| ŠÍRKA | 220 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| HĹBKA | 90 cm |
| ŠÍRKA SEDU | 195 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Biela |
| Hmotnosť | 66400.000g |