Pohovka DAFNE Dekorhome Ružová
926.70 €
Do obchodu
Elegantná a dizajnová pohovka DAFNE v štýle art-deco upúta svojim vzhľadom každú vašu návštevu. Pohovka je čalúnená kvalitnou zamatovou látkou. Stojí na... Celý popis
Popis
Elegantná a dizajnová pohovka DAFNE v štýle art-deco upúta svojim vzhľadom každú vašu návštevu.
Pohovka je čalúnená kvalitnou zamatovou látkou. Stojí na štyroch kovových nohách lakovaných zlatou farbou. Celé kreslo sa pýši štýlovým dekoratívnym prešívaním.
K pohovke DAFNE odporúčame prikúpiť ďalšie komponenty zo série DAFNE.
Farba:smaragdová / zlatá (zamat)ružová / zlatá (zamat)šampanská (krémová) / čierna (štruktúrovaná látka)sivá / čierna (zamat)
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:kov / zamatová látka (100% polyester)
Rozmery:šírka: 225 cmhĺbka: 90 cmvýška: 80 cm
šírka sedu: 175 cmhĺbka sedu: 57 cmvýška sedu: 50 cm
výška nožičiek: 20 cm
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Zelená |
| FARBA | Růžová |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Zlatá |
| FARBA | Krémová |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| ŠTÝL | Art Deco |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Látka |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HĹBKA SEDU | 57 cm |
| VÝŠKA | 80 cm |
| VÝŠKA SEDU | 50 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| ŠÍRKA | 225 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| HĹBKA | 90 cm |
| ŠÍRKA SEDU | 175 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Ružová |
| Hmotnosť | 57000.000g |