Pohovka Chesterfield 2-sedadlo umelá koža Dekorhome Biela
474.00 €
Do obchodu
Táto sedačka v prevedení Chesterfield je perfektnou kombináciou pohodlia a sofistikovanosti a bude skvelým doplnkom do každej domácnosti alebo kancelárie.... Celý popis
Popis
Táto sedačka v prevedení Chesterfield je perfektnou kombináciou pohodlia a sofistikovanosti a bude skvelým doplnkom do každej domácnosti alebo kancelárie. Táto dvojmiestna pohovka s ozdobným prešívaním a cvočkami a elegantne zaoblenými opierkami vnesie nádych luxusu, a prvotriedneho štýlu do každého interiéru.Silne polstrovaný sedák je veľmi pohodlný, zatiaľ čo elegantný štruktúra je robustná a odolná. Kvalitné čalúnenie z umelej kože sa ľahko čistí a je veľmi rezistentné.Farba:bielahnedáčiernaVýber farby zvoľte vo variante produktu.Materiál:umelá koža / drevený rámbiela a čierna varianta: 4% bavlna, 2% polyester, 94% PVChnedá varianta: 100% polyesterRozmery:šírka: 145,5 cmhĺbka: 76 cmvýška: 70 cmšírka sedu: 110,5 cmhĺbka sedu: 55,5 cmvýška sedu od zeme: 43 cmvýška operadla: 41 cmhrúbka podušky: 10 cmHmotnosť:39,8 kg (biela a čierna)34,4 kg (hnedá)
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Čierna |
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Vintage |
| ŠTÝL | Rustikálny |
| ŠTÝL | Nadčasový |
| ŠTÝL | Chesterfield |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 2 osoby |
| HĹBKA SEDU | 55 cm |
| MATERIÁL | Polyester |
| MATERIÁL | Umelá koža |
| VÝŠKA SEDU | 43 cm |
| ROZKLADACIA | Nie |
| VÝŠKA | 70 cm |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| HĹBKA | 76 cm |
| ŠÍRKA SEDU | 110 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Biela |
| Hmotnosť | 39800.000g |