Pohovka CASTEL XL Halmar
308.10 €
Do obchodu
Moderná pohovka CASTEL XL je čalúnená kvalitnou zamatovou látkou s výrazným prešívaním v sivej farbe.Konštrukcia je z práškovo lakovanej ocele v čiernej... Celý popis
Popis
Moderná pohovka CASTEL XL je čalúnená kvalitnou zamatovou látkou s výrazným prešívaním v sivej farbe.Konštrukcia je z práškovo lakovanej ocele v čiernej farbe.Farba:svetlosivá / čiernaMateriál:poťahová zamatová látka / práškovo lakovaná oceľRozmery:šírka: 129 cmhĺbka: 99 cmvýška: 100 cmvýška sedu: 47 cmNosnosť:200 kgHmotnosť:22,2 kgDodáva sa v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| ŠTÝL | Retro |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Art Deco |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Látka |
| VÝŠKA | 100 cm |
| VÝŠKA SEDU | 47 cm |
| NOSNOSŤ | 200 kg |
| HMOTNOSŤ | 22,2 kg |
| OPIERKY RUK | Áno |
| HĹBKA | 99 cm |
| ŠÍRKA | 129 cm |
| Hmotnosť | 22200.000g |